• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905378340951
"EN İYİ FİYAT GARANTİSİ"                                 0537 834 09 51                  "GÜNCEL HURDA FİYATLARI İÇİN ARAYINIZ"

Hurda Bilgi

Farkında olmayabilirsiniz, ancak evinizin içinde ve çevresinde bulduğunuz birçok metal geri dönüştürülebilir. Bu hurda metallerin geri dönüşümü, onları çöp alanlarına atılmaktan kurtarır. Ayrıca yeni metal öğeler için işlenmemiş cevherleri çıkarmak için gereken enerji ve kaynakları da korur. Geri dönüşümü hakkında bilmeniz gerekenler.
Geri Dönüşümü Hakkında Her Şey

Hurda metal geri dönüşümü hızlı ve verimlidir. Örneğin, bir alüminyum kutunun geri dönüştürülmesi ve bir marketin raflarına geri konması yalnızca iki ay sürer.
Metalin geri dönüşümü, işlenmemiş metal üretimine göre% 90'a kadar daha az enerji kullanır.
Çelik ve alüminyum en çok geri dönüştürülen metallerdir. Sürekli olarak yeniden kullanılabilirler, bu da onları normal çöpünüzle atmak yerine geri dönüştürmeyi hayati hale getirir.

Hurda Metal Çeşitleri
Hurda metaller iki kategoriye ayrılır: demirli ve demirsiz. Demir dışı metallerin değeri genellikle demir içeren metallerden daha yüksektir, ancak geri dönüştürülmeleri için uygun yere götürürseniz her ikisi için de para kazanabilirsiniz.
Demir içermeyen metaller, demir içermeyen metallerdir. Manyetik değildirler ve hafiftirler. Bazı örnekler arasında alüminyum, alüminyum alaşımları, bakır, pirinç, altın, nikel, gümüş, kalay, kurşun ve çinko bulunur. Demir içermeyen metaller, uçaklar, oluklar, çatı kaplamaları, borular ve elektrik kabloları gibi endüstriyel amaçlar için kullanılır.

Demirli metaller demir içerir ve dayanıklılıkları ile bilinir. Birkaç demirli metal örneği arasında çelik, paslanmaz çelik, karbon çeliği ve dökme demir bulunur. Demirli metaller arabalarda, mimari detaylarda köprülerde, demiryollarında ve diğer endüstriyel uygulamalarda bulunur.

Geri dönüşümlerin nasıl sorumlu bir şekilde geri dönüştürüleceğini veya imha edileceğini biliyoruz ve büyük veya küçük yükleri taşıyabiliyoruz. Bizi arayarak ekibimizle bugün iletişime geçin, eski hurda metalinizi ve artık istemediğiniz diğer öğeleri geri çekelim.