• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905378340951
"EN İYİ FİYAT GARANTİSİ"                                 0537 834 09 51                  "GÜNCEL HURDA FİYATLARI İÇİN ARAYINIZ"

Hakkımızda

Kurucumuz Murat Altuntaş, modası geçmiş, pahalı ve verimsiz ticari geri dönüşüm ve atık yönetimi sürecini iyileştirmenin daha iyi bir yolu olması gerektiğine inanıyordu - Ve bu inançtan Altuntaş Hurdacılık doğdu.

Geri dönüşüm, topluluğunuza hizmet etmenin, doğal kaynakları korumanın ve atıkları gelire dönüştürmenin kolay bir yoludur. Altuntaş Hurdacılık, artan geri dönüşüm talebini karşılamak için 1989 yılında kurulmuş bir tam hizmet geri dönüşümcüsüdür. O günden bugüne yüzlerce firmaya ve tonlarca geri dönüşüme katkı sağladık.

Altuntaş Hurdacılık lisanslı bir firma olup, Aydın, İzmir, Manisa, Muğla ve Denizli'de de faaliyet göstermektedir.

Bir geri dönüşüm programına katılarak, hali hazırda çöp sahanıza gidecek olan malzemeler için gelir elde edebilirsiniz. Geri dönüştürülmüş ürünlere yönelik sürekli artan taleple birlikte, şimdi fark yaratma zamanı.

Misyonumuz, mümkün olduğunca güvenli, verimli ve çevre dostu olan daha fazla geri dönüşüm için güçlü bir kentsel lojistik motoru aracılığıyla teknoloji sağlayarak müşterilerimiz, çalışanlarımız ve topluluklarımız için benzeri görülmemiş bir değer yaratmaktır. Ekip olarak, adanmışlık, tutku, özgünlük ve bütünlük ile sektör lideri tekliflerimizi sunuyoruz.

Teknolojik gelişmeler, yenilenme, restorasyon çalışmaları, fabrika sonrası atıklar, inşaat sonrası arta kalan malzemeler gibi metal olan tüm atıkları geri dönüşüme yeniden kazandırmak için alıp fabrikalara gönderiyoruz.