• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905378340951
"EN İYİ FİYAT GARANTİSİ"                                 0537 834 09 51                  "GÜNCEL HURDA FİYATLARI İÇİN ARAYINIZ"

Hurda Alım-Satım

Geri Dönüşüm Endüstrisini teşvik etmek ve Atıkların Çevreye Duyarlı Yönetimini sağlamak, hurda metal işleme ve bertarafında köklü değişiklikler getirmiştir. Hurda ve atık metal işindeki şirketler için dokümantasyon yükümlülükleri muazzam bir şekilde arttı ve çaba ve çalışma saatlerinde bedelini alıyor.

Altuntaş Metal olarak, hurda metal denetimi yapılırken dikkatli davranıyoruz. Demir dışı ve demir içeren metalleri yüklerken göz önünde bulundurduğumuz birçok husus vardır. Hurda metal, incelenecek en karmaşık malzemelerden biridir, çünkü kirlilikler, korozyon ve yağ veya diğer kimyasallar gibi bağlantıların dikkate alınması gerekir.

Hurda alım-satım alanında güvenebileceğiniz firmamız müşterilerine her türlü hurda işlerinde yardımcı olmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda her çeşit hurdalarınızın alımlarını gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde, hurdanız var ve bu hurdalarınızı değerlendirmek istiyorsanız bizlere iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
Hurda alım-satım ve değerlendirilmesi ile ilgili detaylı bilgi almak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Güncel Hurda Fiyatları İçin Arayınız.
 
0537 834 09 51